Individualne pogovorne ure strokovnih delavcev potekajo v dopoldanskem času, starši se predhodno dogovorijo po telefonu ali preko e-pošte z učiteljem.

 

Urnik individualnih pogovornih ur za starše predmetni učitelji

Učitelj Dan Ura Učitelj Dan Ura
Ines Pečnik ponedeljek 11.20 – 12.05 Katja Zobec torek 8.20  – 9.15
Ana Koritnik petek 7.30–8.15 Miroslav Kalezič sreda 13.00  – 13.45
Špela Mesarič ponedeljek 7.30–8.15 Marjetka Breznik četrtek 11.15–12.05
Lilijana Zdunič sreda 7.30–8.15 Rok Ozmec četrtek 11.15–12.05
Nevenka Gselman sreda 7.30 – 8.15 Katarina Germšek četrtek 11.20‒12.05
Helena Jus Silič sreda 7.30 – 8.15 Leandra Mernik torek 10.30 – 11.15
Matija Bačnik četrtek 12.00-13.00 Karina Ladinek torek 13.00–13.45
Valerija Gönter torek 9,10 – 9.55 Nuša Vajs sreda 10.30-11.15
Janja Draškovič ponedeljek 11.20–12.05 Tomaž Kranjc ponedeljek 13.00–13.45
Jyoti Jöbstl ponedeljek 7.30–8.15 Zvonko Trstenjak torek 9.20–10.05
Andreja Kolander četrtek 8.15–9.05 Nina Adam petek 9.05–9.55
Leonida Gavez Šerbinek ponedeljek 9.10– 9.55 Marjetka Klep ponedeljek 12.10–12.55
Jasmina Karakaš petek 7.30 – 8.15 Gregor Adorjan sreda 11.20 – 12.05
Bojana Pauman ponedeljek 7.30–8.15

 

Urnik individualnih pogovornih ur za starše – razredni učitelji (Miklavž)

Učitelj Dan Ura Učitelj Dan Ura
Edita Grašič sreda 9.10 ̶ 9.55 Simona Žitnik sreda 10.30–11.15
Barbara Ajdinović torek 10.30-11.15 Darja Majhenič četrtek 10.30- 11.15
Ksenija Detiček ponedeljek 8.20 – 9.05 Ana Šoba petek 9.10 – 9. 55
Simona Kocbek četrtek 13.15 – 14.00 Zdenka Roškarič Duh torek 7.30–8.15
Blanka Širovnik petek 9.10 – 9.55 Andreja Rinc Urošević sreda 13.00–13.45
Saša Stanković torek 9.10-9.55 Nataša Bukovšek Kosi četrtek 9.10-9.55
Sonja Feguš ponedeljek 9.10 – 9.55 Janja Štrucl četrtek 11.20–12.05

 

Urnik individualnih pogovornih ur za starše razredni učitelji (podružnica Dobrovce)

Učitelj Dan Ura Učitelj Dan Ura
Jerneja Malec četrtek 8.20 – 9.05 Darja Nerat četrtek 12.10-12.55
Jasmina Karakaš ponedeljek 13.15 – 14.00 Alenka Primec četrtek 9.10–9.55
Irena Kos ponedeljek 12.10-12.55 Dušanka Kopše petek 13.00–13.45

 

Urnik individualnih pogovornih ur za starše učitelji v OPB

Učitelj Dan Ura Učitelj Dan Ura
Karina Ladinek torek 12.10–12.55 Marija Petko ponedeljek 10.30 ̶ 11.15
Matija Bačnik četrtek 12.00-13.00 Dolora Klasinc petek 10.300–11.15
Asja Ertl ponedeljek 8.20-9.05 Petra Krašna sreda 10.30-11.15
Laketić Sandra ponedeljek 11.20 -12.55 Irena Rajbar torek 11.15–12.00
Lidija Vinter petek 8.20-9.05 Maruška Penič petek 10.30-11.15
Leja Miljančić četrtek 12.10-12.55