V soboto, 8. 4. 2017, so se naši učenci udeležili različnih delavnic, ki so potekale v okviru MEDNARODNEGA POSVETA O NADARJENIH na Osnovni šoli Janka Glazerja Ruše.

Med široko paleto delavnic, ki so bile na voljo, so se naši učenci preizkusili v: ročnih spretnostih (izdelki iz papirja), urjenju francoščine, ustvarjanju posebnega ritma s ploskanjem in lončki, matematičnih igrarijah, ugankah … Učitelji pa smo se udeležili kratkih predavanj o nadarjenih, kjer smo lahko spoznali tudi primere dobre prakse. Prvemu delu ustvarjalnih delavnic in prijetnega druženja je sledilo zelo okusno kosilo, nato pa so potekale še štiri različne aktivnosti za učence, in sicer: kaligrafija, ples, bobnanje in streljanje.

Sobota je minila v ustvarjalnem, prijetnem in zabavnem vzdušju, pri čemer je potrebno posebej poudariti spoznavanje in druženje otrok.

Utrinke tega dne si lahko ogledate na spodnjih fotografijah.

Bojana Pauman, Barbara Ajdinović