9. februarja je na šoli potekalo že 3. tekmovanje iz naravoslovja v organizaciji DMFA.

Za priznanje bronaste kresničke se je potegovalo 150 učencev od 1. – 7. razreda.

BRONASTA PRIZNANJA KRESNIČKA PREJMEJO:

1. razred:

Tekmovalec Razred Mentor Skupaj
 1 Tara Pintarič 1.a J. Malec 34
2 Ariana Velički 1.b S. Žitnik 34
3 Ajda Camplin 1.a J. Malec 33
4 Sara Ledinek 1.a J. Malec 33
5 Lan Perko 1.c K. Detiček 32
6 Miha Podgorelec 1.c K. Detiček 32
7 Gaja Sajko 1.a J. Malec 32
8 Vedad Suljić 1.c K. Detiček 32
9 Paulina Vezjak 1.b S. Žitnik 32
10 Naja Koren 1.c K. Detiček 31
11 Žan Zorko 1.a J. Malec 31

 

2. razred:

Tekmovalec Razred Mentor Skupaj
1 Erika Kos 2.b S. Feguš 33
2 Aljaž Hmelak 2.c A. Otič 30
3 Benjamin Horvat 2.b S. Feguš 30
4 Robin Hödl Matijašec 2.b S. Feguš 29
5 Tia Postružnik 2.b S. Feguš 29
6 Žiga Silič 2.a A. Primec 29
7 Lana Vučina 2.c A. Otič 29
8 Lana Breznik 2.b S. Feguš 28
9 Jan Šalamun 2.c A. Otič 28
10 Taja Đuran 2.c A. Otič 27
11 Lena Gračner 2.a A. Primec 27
12 Aleks Marko 2.c A. Otič 27
13 Teo Pušnik 2.c A. Otič 27
14 Lina Rojko 2.a A. Primec 27

 

3. razred:

Tekmovalec Razred Mentor Skupaj
1 Ema Korošec 3.a L. Miljančić 32
2 Neli Martinčič 3.a L. Miljančić 31
3 Luka Podgorelec 3.b S. Kocbek 31
4 Neža Gračner 3.a L. Miljančić 29
5 Žan Meško 3.c E. Grašič 29
6 Jan Pekič 3.c E. Grašič 29
7 Pia Počkar 3.c E. Grašič 29
8 Lara Žalek 3.b S. Kocbek 29
9 Tilen Zemljič 3.b S. Kocbek 29
10 Tia Nežmah 3.c E. Grašič 28
11 Aljaž Šavora 3.a L. Miljančić 28

 

4. razred:

Tekmovalec Razred Mentor Skupaj
1 Zala Silič 4.a D. Nerat 39
2 Marko Laptuš 4.b T. Lasbaher 29
3 Jaka Leich 4.b T. Lasbaher 28
4 Miha Varžič 4.a D. Nerat 28
5 Lana Novak 4.a D. Nerat 27
6 Bor Žunko 4.a D. Nerat 27

 

5. razred:

Tekmovalec Razred Mentor Skupaj
1 Filip Gračner 5.b B. Širovnik 31
2 Anej Breznik 5.c I. Kos 30
3 Ana Smiljan 5.a L. Vinter 30
4 Isabela Tertinek 5.c I. Kos 30
5 Vanesa Muršec 5.a L. Vinter 29
6 Gašper Varžič 5.a L. Vinter 28

 

6. razred:

Tekmovalec Razred Mentor Skupaj
1 Tinkara Kodrič 6.b M. Breznik 39
2 Nina Gvardjančič 6.c M. Breznik 38
3 Matic Pogorelec 6.a M. Breznik 38
4 Laura Velički 6.b M. Breznik 37
5 Matic Mergeduš 6.b M. Breznik 33
6 Svit Perko 6.a M. Breznik 32
7 Gašper Kamplet 6.a M. Breznik 28

 

7. razred:

Tekmovalec Razred Mentor Skupaj
1 Urška Bajrić 7.c M. Breznik 34
2 Aljoša Podkrajšek 7.b M. Breznik 33
3 Nika Krstić 7.c M. Breznik 29

Iskrene čestitke!

Organizatorica šolskega tekmovanja,

Marjetka Breznik