Naša šola je letos že sedmo leto sodelovala v  človekoljubnem nepridobitnem projektu za vrtce, osnovne in srednje šole, z namenom ozaveščanja pomena strpnosti med otroki in mladimi ter spodbujanja spoštljivih medsebojnih odnosov, razumevanja, sodelovanja, prijateljstva in sožitja z naslovom “Mednarodni dan strpnosti – dan za strpnost in prijateljstvo”.

Znani so uradni rezultati likovno-literarnega natečaja v  projektu  ki je potekal na temo »Z drugimi ravnaj tako, kot želiš, da bi drugi ravnali s tabo«, v katerem je sodelovalo kar 204 vrtcev in šol iz celotne države.

Učenka 8.c razreda  Neža Gračner, pod mentorstvom učiteljice Ane Koritnik, je osvojila 3. mesto z literarnim prispevkom “Hotel je samo prijatelja“. Več tukaj.

Neži Gračner čestitke za izjemen dosežek.