Spoštovani starši,

jutri, 17. 11. 2021, začnejo veljati določila 8. člena Odloka o spremembah in dopolnitvah Odloka o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19, ki je bil objavljen v Uradnem listu RS, št. 177/21.

Z jutrišnjim dnem se torej učenci začnejo samotestirati. Verjamemo, da ste se v teh dneh z vašimi otroki uspeli pogovoriti in so doma že pridobili izkušnjo samotestiranja. Morda se bodo še pojavili kakšni pomisleki, vendar lahko zagotovimo, da bodo učitelji z vso odgovornostjo skupaj z učenci to izpeljali. Z vztrajnostjo, potrpežljivostjo in medsebojnim spoštovanjem bomo zagotovo uspeli. Če še kdo ni prinesel soglasja, ga naj prinese jutri. V kolikor ste se odločili, da ne soglašate, ima vaš otrok od jutri naprej pouk na daljavo. Učenec bo dobil navodila za pouk od razrednika oz. posameznega učitelja.

Zahvaljujemo se za dosedanje sodelovanje in vas lepo pozdravljamo.

Ravnateljica in zaposleni OŠ Miklavž na Dravskem polju