Virtualni karierni sejem 2021 za osnovnošolce  je v ponedeljek, 15. 11. 2021 odprl svoja »vrata«.

Najdete ga na spletni povezavi  www.karierni-sejem.si

Virtualni karierni   sejem traja do 21. 11. 2021. Lahko si ga  kadarkoli in večkrat v tednu ogledate in se aktivno vključite v dogajanje.

Raziskovanje na Virtualnem kariernem sejmu :

1. V splet se prijavite na povezavi: www.karierni-sejem.si, izberete Osnovnošolski sejem in lahko pričnete z raziskovanjem brez registracije.
  2. V kolikor se želite udeležiti dogodkov v živo, se pogovoriti s svetovalko v karierni svetovalnici ali pogovoriti z »živimi knjigami« je potrebna registracija

Ko želite dostopati do vsebin se pojavi okno za registracijo.

Vpišite svoje podatke in si določite geslo po svoji izbiri. S svojim računom lahko dostopate do vsega kar sejem ponuja.

Za registracijo potrebujete svoj e-naslov. Ko izberete svoj status (npr. učenec) se odpre možnost, da se vpišete tudi v svojo šolo in razred. Če šole ni na seznamu lahko nadaljujejo z registracijo, ker šola ni zavedena.

Pri  mlajših od 15 let starši dobijo obvestilo, da se je njihov otrok registriral na Virtualni karierni sejem 2021. V kolikor se ne strinjajo z registracijo, lahko zahtevajo njen izbris.

Uspešno raziskovanje kariernega sejma vam želimo.

Lep pozdrav,
Vesna Jelen Godunc, pedagoginja